×

Haberler

Hayırseverlerimizin Desteği ile Yapılacak Aile Sağlığı Merkezlerinin Protokolü İmzalandı

İlçemiz İzmirli Mahallesi’nde bulunan taşınmaz üzerine hayırsever hemşerimiz Turan Aksu tarafından yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezi ile ilçemiz Yeni Mahalle’de bulunan taşınmaz üzerine hayırsever Ahmet Mavi ve Maviler Yapı tarafından yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezilerinin protokolü, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in katılımıyla imzalandı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen imza törenine, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Develi Kaymakamı Yusuf Turan, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan, Belediye Başkanımız Adem Şengül ve hayırseverlerimiz katıldı. İmza töreninde bir konuşma yapan Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, “Develi ilçemize iki adet ve Kocasinan ilçemize bir adet Aile Sağlığı Merkezi hayırseverlerimiz tarafından yaptırılıyor. Hayırseverlerimize minnetlerimi ifade ediyorum. Biz inançlı insanlarız, bu hayırlar hem bu dünya da hem de öbür dünyada karşımıza çıkacak. Develi ilçemize, Kocasinan ilçemize ve Kayserimize hayırlı olsun.” dedi

Konuşmaların ardından Develi İlçesi İzmirli Mahallesi ve Yeni Mahalle’de yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezleri ile Kocasinan İlçesi Yeşil Mahalle’de yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezlerinin protokolü, Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, Belediye Başkanımız Adem Şengül, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ve hayırseverlerimiz tarafından imzalandı.

10 Temmuz 2024 - 63 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Gönül Caddesi No:1
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019