×

Haberler

TBMM Grup Başkan Vekilimiz Mustafa Elitaş AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve İl Yönetimi İle Birlikte Bir Dizi Ziyarette Bulunmak İçin İlçemize Geldi

AK Parti Kayseri Milletvekili ve TBMM Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve il yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyarette bulunmak için ilçemize geldi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan ve ilçe teşkilatının karşıladığı heyet ilk önce hizmete açılan ve görevi başında şehit düşen hemşerimiz Dr. Ekrem Karakaya’nın ismin verildiği devlet hastanemizi ziyarette bulundu. İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Erşan’dan hastane hakkında bilgiler alan Milletvekili Elitaş ve Başkan Çopuroğlu daha sonra AK Parti önceki dönem ilçe başkanı İbrahim Güçlü’yü ziyaret ederek hasbihalde bulunup, geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Çarşı Camiinde öğle namazını kılıp cenaze namazına katılan Milletvekili Elitaş, Başkan Çopuroğlu ve beraberindeki heyet daha sonra Cumhuriyet Meydanındaki Türk Kızılay’ı Kan Bağış Çadırını, festival alanındaki stantları ve esnafları ziyaret ettiler. İlçemiz esnafıyla hasbihâl edip, isteklerini dinleyen Milletvekili Elitaş, Başkan Çopuroğlu ve beraberindeki il yönetimi son olarak Konya Şehir Hastanesinde görevi başındayken menfur bir saldırı sonucu şehit düşen hemşerimiz Dr. Ekrem Karakaya’nın baba ocağını ziyaret ederek taziyelerini ilettiler.

Develi’de her zaman güler yüz ve misafirperverlikle karşılandığını belirten AK Parti Kayseri Milletvekili ve TBMM Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş “Muhteşem bir organizasyonla bu yıl 38.’si düzenlenen Uluslararası Aşık Seyrani Kültür ve Sanat Festivalini düzenleyen Cabbar Başkanımı tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” dedi. Develimizin hem kamu yatırımları hem de Develi Belediyesinin projeleriyle ihtiyaçlarının giderilip, daha yaşanabilir hale geldiğini belirten Cabbar Başkan “Develimizin sorunlarıyla yakından ilgilenen ve Ankara’da bizlere her daim destek olan kıymetli büyüğümüz, ağabeyimiz Sayın Mustafa Elitaş’a, İl Başkanımız Şaban Çopuroğlu ve il yönetim kurulu üyelerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” açıklamalarında bulundu.

6 Ağustos 2022 - 552 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Gönül Caddesi No:1
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019