×

Haberler

MHP İl Yönetiminden Cabbar Başkana Ziyaret

Kayseri MHP İl Başkan Yardımcısı Murat Titizbaş, Teşkilat Başkanı Ahmet Bağçovan, yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ı makamında ziyaret etti.

Develi AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan ve MHP İlçe Başkanı Yunus Özer’in de katıldığı ziyarette istişarelerde bulunuldu. Başkan İncetoprak’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini ileten Cabbar Başkan “Cumhur ittifakından aldığımız güç ve heyecanla Develimiz için var gücümüzle gayret göstermeye devam ediyoruz. Devletimizin zirvesinde tesis edilen bu birlik ve beraberlikten aldığımız güç ve ilham 2023 seçimlerinde de yine tesis edilecek halkımızın teveccühünü kazanacaktır. Türkiye demek olan bu ittifak dosta güven düşmana korku salmaya devam edecektir” dedi. Cabbar Başkanın ve Develi Belediyesinin çalışma ve projelerini yakından takip ettiğini belirten Başkan İncetoprak “Bizler için en önemli şey devletimizin bekasıdır. MHP olarak bizler bu düsturla harekete ederiz bundan sonra da etmeye devam edeceğiz. MHP olarak her daim cumhur ittfakı ruhuna uygun hareket ederek sizlerin destekçisi olmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Cabbar Başkan, Başkan Yarımcısı Bağçovan’a Türk Bayrağı halısı ve Develi Belediye Spor atkısı hediye etti.


14 Ocak 2022 - 175 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019