Haberler

Memduh Başkan'dan Develi Belediyesine Ziyaret

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı hemşerimiz Dr. Memduh Büyükkılıç Develi Belediyesi’ni ziyaret ederek Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve belediye personeliyle hasbihal edip yapılacak çalışmalar hakkında istişarelerde bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Homurlu Şelalesinde meydana gelen kaza sonrası arama-kurtarma çalışmalarında ekip ve ekipmanlarıyla yoğun gayret göstermesinden dolayı Cabbar Başkana teşekkürlerini ileten Memduh Başkan “Kayserimizin her ilçesi bizim için çok özel ve en iyi hizmete layıktır. Develimiz gerek nüfusu gerekse mevcut potansiyeli ile Kayserimizin kırsaldaki en büyük ilçesidir. Dolayısıyla Develimiz hizmetlerin en güzeline layıktır. İnsanı merkeze alan projelerimiz kapsamında önümüzdeki bu beş yılda Cabbar Başkanımla beraber Develimize çok önemli hizmetler kazandıracağız. Halkımızın bizden beklediği çok şey var; inşallah onları mahcup etmeden alnımız ak bir şekilde hizmet üretmeye devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

Memduh Başkan’ın ziyaretinden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Cabbar Başkan “Memduh Başkanımız gerek kişiliği gerekse belediyecilik anlayışı ile sadece Kayserimizde değil ülkemizde marka olmuş bir isimdir. İnşallah kendisinin engin tecrübelerinden ve desteklerinden istifade ederek Develimizde çok güzel projelere imza atacağız. İstişareyi elden bırakmadan yürüteceğimiz çalışmalarımızda Memduh Başkanımızın bu ziyaretleri bizlere büyük moral ve motivasyon kaynağı olmaktadır. Desteklerinden ve ziyaretinden dolayı kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

4 Temmuz 2019 - 184 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019