×

Haberler

Memduh Başkan İlçemizdeki Muhtarlarla İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı hemşerimiz Dr. Memduh Büyükkılıç, Develi’de mahalle muhtarları ile bir araya gelerek, değerlendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Mustafa Aksu Kültür Merkezi’nde hizmetlerin de istişare edildiği toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Develi Kaymakamı Vekili Yaşar Dönmez, Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Türkmen, KASKİ Genel Müdür Vekili Yavuz Çağan, KCETAŞ yetkilileri, daire başkanları ile muhtarlar katıldı.

Muhtarlara hitap eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek, AK Parti’nin 22’nci yılını da kutlayıp, 22 yıldır vatandaşlara hizmet ettiklerini ifade etti. Hizmetin önemine vurgu yapıp, hizmetin her şeyin başı olduğunu vurgulayan Başkan Büyükkılıç hem merkezde hem de kırsalda mazeretlere sığınmadan kaynakları seferber ettiklerini söyledi.

Büyükkılıç, muhtarlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, “Sizlere minnettarız, sizlere teşekkür ediyoruz. Dualarımız sizlerledir, biz sizlere hizmet için varız. Büyükşehir Belediyemiz ve 16 ilçemiz dâhil yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşuyor, Mevla’mıza şükrediyoruz” diye konuştu.

Develi’de yapılan her hizmete Memduh Başkanın destek verdiğini belirten Belediye Başkanımız Mehmet Cabbar, yaptığı hizmet ve desteklerden dolayı Başkan Büyükkılıç’a teşekkürlerini etti. Başkan Büyükkılıç, Cabbar Başkanla birlikte Soysallı Mahallesi’nden Kayserispor’un lisanslı futbolcusu olan ve U15 Milli Takım kadrosuna seçilen, Kayseri Büyükşehir Meclis Üyesi Ali Kabak’ın yeğeni olan Develi'nin milli gururu Ayşegül Aydın’ı teşvik etmek için hediye takdim etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, toplantıda mahalle muhtarlarının talep ve önerilerini hem yazılı olarak not aldı hem de sözlü olarak tek tek dinledi.

25 Ağustos 2023 - 531 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Gönül Caddesi No:1
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019