Haberler

İlçe Protokolü Şıhlı Mahallesinde Karne Dağıttı

İlçe Protokolü Şıhlı Mahallesinde Karne Dağıttı

2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemin ardından İlçe protokolü merkez okullarında karne dağıtımı sonrası Şıhlı Mahallesinde de karne gününde Şıhlı ilkokulunu ziyaret ederek miniklerin ilk karne sevincine ve heyecanına ortak oldu.

Develi Kaymakamı Murat Duru, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Develi Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak, Develi ilçe Jandarma Komutanı Tğm. Özcan Cengiz Develi İlçe Emniyet Müdürü Salif Öztürk ile birlikte öğrenci ve veliler katıldı.

Ülkemizin ve geleceğimizin en büyük zenginlik kaynağının öğrencilerimizin olduğunu belirten Başkan Cabbar “Bugün bu sıralarda oturan evlatlarımız yarınların mimarı olacaklar. Her türlü bilgi birikim ve donanımıyla çağın gereksinimlerine uygun şekilde yetişen evlatlarımız aydınlık Türkiye'nin geleceği olacak Yoğun bir eğitimin programın ardından bu iki haftalık arayı öğrencilerimizin çok iyi değerlendireceği kanaatindeyim Tatilin hayırlı olmasını diliyor, bütün öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim ordumuzun neferlerine sağlıklı ve güzel bir tatil temenni ediyorum” dedi.

Karne alan öğrencilere Şıhlı Kültür ve Dayanışma Dernek yöneticileri öğrencileri karne günü yalnız bırakmayarak karne hediyesi verdi.

17 Ocak 2020 - 183 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019