×

Haberler

Develi Belediye Spor Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Develi Belediye Spor Kulübü Voleybol Takımı Ayhan Yıldırım Anadolu Lisesi konferans salonunda öğrencilerle söyleşide bir araya geldi. Konferans salonunda öğrencilerin voleybol hakkında merak ettikleri soruları cevaplandıran voleybol takım oyuncuları gençlerin en az bir spor branşına yönelmeleri için tavsiyelerde bulundu.

Gençlerin genel anlamda spora ve özelde voleybola bu kadar istekli olmalarından dolayı memnuniyet duyduğunu belirten takım antrenörü Osman Çakıray “Kariyer planlaması yapan siz kıymetli gençlerimize rol model olmak bizim en büyük hedefimizdir. Hayatımıza sporun ne kadar fazla kazanımlar sağladığını öncelikle belirtmek isterim. Spor ve okul aynı anda başarılı bir şekilde devam ettirebileceğimiz çok önemli alanlar. Hem akademik alanda hem de spor branşlarında başarılı olmamanız için hiçbir engel yok; yeter ki kendinize güvenin ve bu doğrultuda çalışmalarınıza devam edin gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Ayrıca bizleri bugün burada misafir ettiğiniz için okul yönetimine ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Maçlarımızda bizleri yalnız bırakmayarak tribünde yer almanız bizlerin gücüne güç katacaktır. Elimizden geldiği kadar Develi’yi her platformda en iyi şekilde temsil etmek için mücadelemize devam edeceğiz” dedi.

Soru-cevap bahsinin ardından öğrencilere Develi Belediyespor aksesuarları hediye edildi ve oyuncular tarafından imzalandı.


26 Ekim 2021 - 108 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019