Haberler

Cumhurbaşkanımız Erdoğan Kayseri de

Cumhurbaşkanımız Erdoğan Kayseri de

Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsında tüm kamu kurumları ve Kayseri’deki Belediyelerin kendi öz kaynaklarıyla yapmış olduğu toplam yatırım bedeli 1 katrilyon 798 trilyon olan ve Develi Belediyesinin kendi öz kaynaklarıyla yapmış olduğu Güneş Enerji Santrali Projesinin de aralarında olduğu 139 projenin açılışını gerçekleştirdi.

Develi, Bünyan ve Yahyalı'da toplam 300 yataklı devlet hastanelerimizin de inşaatlarının devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan Develi -  Başköy (Batı ve kuzey) çevre yolunun önümüzdeki yıl tamamlanacağının müjdesini verdi.

Güneş Enerji Santralinin Develi’de bin konutun ihtiyacını karşılayacak kapasite üretim yaptığını belirten Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar “Ülkemizin enerji açığına destek sağlayacak projemiz tamamlandı. Üretken belediyecilik anlayışıyla çıktığımız hizmet yolunda buna benzer projelerimiz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan şahsında açılışını gerçekleştirdiğimiz Güneş Enerji Santrali Projemiz Develimize hayırlı olsun ”dedi.

19 Ekim 2019 - 205 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019