Haberler

Cabbar Başkandan Minik Kalpler İyilik Yolunda Projesine Ziyaret

CABBAR BAŞKANDAN MİNİK KALPLER İYİLİK YOLUNDA PROJESİNE ZİYARET

Şehit Jandarma Er Yaşar Pusatlıoğlu anaokulu öğrencilerinin öğretmenleri rehberliğinde toplanan kıyafet, ayakkabı ve çanta gibi eşyalar ihtiyaç sahipleriyle buluşuyor. Minik Kalpler İyilik Yolunda Projesinin yaklaşık iki haftadır devam ettiğini belirten okul müdiresi Menşure Girgin projenin oldukça yoğun ilgi gördüğünü belirtti. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Develi İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak ile birlikte projeyi hayata geçiren minikleri ziyaret ederek teşekkür ettiler.

Develili hemşehrilerimizin yardımlaşma duygusunun çok güçlü olduğunu vurgulayan Başkan Cabbar “Projeyi hayata geçiren kalpler küçük ama yapılan iyilik çok büyük hemşehrilerimizin biriken kıyafetleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal bir dayanışma örneği sergilenmesi ve buna minik yavrularımızın da öncülük etmesi bizleri hem duygulandırdı hem de gururlandırdı daha küçücük yaşlarda çevresine karşı duyarlı yardımsever ve sosyal sorumluluk duygusuyla hareket eden yavrularımıza, onları yetiştiren ebeveynlerine, öğretmenlerimize ve projeye duyarlılık gösteren herkese çok teşekkür ediyorum ”dedi.

Ayrıca bu projenin devam etmesi için okul yönetimi ve öğrenciler Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’dan kıyafet kumbarası talep etti. Başkan Cabbar önceliğin Şehit Jandarma Er Yaşar Pusatlıoğlu Anaokulunun önü olmak üzere ilçemizin belirli noktalarına kıyafet kumbaraları yerleştirilerek daha çok ihtiyaç sahibine ulaşmak istediklerini belirtti.26 Kasım 2019 - 343 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019