×

Haberler

Başkan Cabbar Kurban Bayramı Öncesinde Üzeri Kapanan Hayvan Pazarı Develimize Hayırlı Olsun

Başkan Cabbar Kurban Bayramı Öncesinde Üzeri Kapanan Hayvan Pazarı Develimize Hayırlı Olsun

Develi’de canlı hayvan pazarının üzeri kapatılması için yoğun çalışma yürüten Develi Belediyesi, canlı hayvan pazarındaki hazırlıklarını tamamladı.

Kurban Pazarı’nda hem besicilerin hem de kurbanlık alacak hemşerilerimizin güvenli ve sağlıklı bir şekilde alışverişi için canlı hayvan pazarını ziyaret eden Başkan Cabbar esnaf ve müşterilerin kurban pazarlığına da ortak oldu.

Kurban Bayramı'nın Develi’de her yönüyle sorunsuz yaşanması için çalışmalarını hızlandırdıklarını söyleyen Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Canlı hayvan pazarının üzerinin kapatılması ile yürütülen çalışmamız tamamlandı. Develimize şimdiden hayırlı olsun. Hem alıcı hem satıcı hemşerilerimizden gelen talepler doğrultusunda eksik olan kısımlar ile ilgili notlarımızı aldık, Kurban Bayramı sonrasında eksiklerimizi tamamlayarak canlı hayvan pazarının daha güzel bir şekilde hemşerilerimizin kullanımına sunulacaktır. Keseceğimiz kurbanların Rabbimiz katında kabul edilmesi duasıyla tüm hemşerilerime şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Üzeri kapatılan canlı hayvan pazarı için Başkan Cabbar’a teşekkür eden satıcılar ve müşteriler bu sene yapılan hizmetin kendileri için çok önemli olduğunu söylediler. Yapılan hizmet sayesinde bu sene canlı hayvan pazarında daha çok müşteri ve satıcı bir araya geldiğini belirterek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.


18 Temmuz 2021 - 278 kez okundu.
Ücretsiz mobil uygulamayı indir
Develi Belediyesi
İbrahimağa Mah. Cumhuriyet Cad.
Develi KAYSERİ
0 (352) 621 60 41
info@develi.bel.tr
DEVELİ BELEDİYESİ © Copyright 2019